Poniżej zamieszczamy informację o kandydatach, którzy wyrazili zgodę na udział w konkursie w kategoriach Firma „z sercem” oraz Ambasador Ziemi Łomżyńskiej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i Powiatu Łomżyńskiego do głosowania z zachowaniem zasady 1 głos z 1 IP.

Informacja o kandydatach w kategorii Ambasador Ziemi Łomżyńskiej

 • EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.

  EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.

  EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. to łomżyńska firma rodzinna, która rozpoczęła działalność w roku 1991 jako przedsiębiorstwo osoby fizycznej. W 2014 r. przekształcona została w spółkę z ograniczoną …Więcej informacji »
 • Fargotex

  Fargotex

  Historia firmy Fargotex rozpoczęła się w 1999 roku w Łomży. Od tego czasu, dzięki pasji, wizji i zaangażowaniu profesjonalnego zespołu, z małej firmy przekształciła się w czołowego dostawcę tkanin meblowych …Więcej informacji »
 • Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A

  Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A

  Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. powstało w Łomży ponad 50 lat temu. Specjalizuje się w przetwórstwie ziemniaków w celu produkcji m.in. skrobi ziemniaczanej, glukozy krystalicznej i bezwodnej, maltodekstryny, syropów glukozowych, …Więcej informacji »
 • Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

  Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

  Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży powstał w 1953 r jako Powiatowy Dom Kultury, w 1976 roku przekształcony w Wojewódzki Dom Kultury. Od 1992 roku funkcjonujący pod nazwą Regionalny Ośrodek Kultury. …Więcej informacji »
 • Teatr Lalki i Aktora w Łomży

  Teatr Lalki i Aktora w Łomży

  Teatr Lalki i Aktora w Łomży od ponad 30 lat funkcjonuje na mapie kulturalnej miasta, regionu, kraju oraz za granicą. Za swoją działalność otrzymał wiele nagród i wyróżnień, nie tylko …Więcej informacji »
 • Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o.

  Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o.

  Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o. powstały w 1990 r. w Łomży. Specjalizują się w produkcji najwyższej jakości produktów spożywczych  opartych na tradycyjnych, domowych smakach. W ofercie ponad 100 produktów …Więcej informacji »
 • Monika Żochowska – Phenicoptere Sp. z o.o.

  Monika Żochowska – Phenicoptere Sp. z o.o.

  Monika Żochowska jest założycielką i współwłaścicielką firmy Phenicoptere sp. zo.o. Spółka Phenicoptere, została założona w 2012 r. przez pochodzącą z Drozdowa Monikę Żochowską oraz Ewę Dudzic. Firma wprowadziła na rynek …Więcej informacji »

Informacja o kandydatach w kategorii Firma “z sercem”