W tym miejscu od 18.10.2021r. do 31.10.2021r.  można zagłosować elektronicznie na firmę w kategorii Firma "z sercem"

Informacje o kandydatach w kategorii Firma “z sercem”

CENTER-MEBEL sp. z o.o. sp. k.

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Jest czołowym dostawcą produktów i rozwiązań dla meblarstwa w Polsce północno-wschodniej. Zajmuje się dystrybucją najwyższej, jakości produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją frontów …Więcej informacji »

Fundacja DR OTIS

Fundacja DR OTIS działa nieprzerwanie od 2014 roku na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Fundacja prowadzi  Przedszkole Niepubliczne „Nutka”, Przedszkole Niepubliczne „Motylek” w Łomży, Przedszkole …Więcej informacji »

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

Firma OSM Piątnica w obecnym kształcie istnieje na rynku od 1981 roku, choć historia jej powstania sięga połowy XIX wieku. W Drozdowie miał swoją siedzibę zasłużony dla regionu ród Lutosławskich …Więcej informacji »

PARADISO

Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” powstało w maju 2014 roku. Stowarzyszenie poza działalnością statutową prowadzi działalność charytatywną, skupioną głównie na pomocy opiekunom chorych, oraz wolontariacie, a tym …Więcej informacji »

Przed­się­bior­stwo Prze­my­słu Spo­żyw­czego PEPEES S.A.

Przed­się­bior­stwo Prze­my­słu Spo­żyw­czego PEPEES S A z sie­dzibą w Łomży to czo­łowy pol­ski pro­du­cent wyso­ko­ga­tun­ko­wych surow­ców pocho­dze­nia ziem­nia­cza­nego m. in. dla branży spo­żyw­czej i far­ma­ceu­tycz­nej. W trak­cie ponad 50-let­niej dzia­łal­no­ści spółka osią­gnęła pozy­cję lidera na …Więcej informacji »

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel to rodzinna firma, która od lutego 1998r produkuje półtusze wieprzowe, uwzględniając upodobania, a także preferencje zakładów rozbiorowych. Zakład po całkowitej przebudowie wznowił w 2016 roku działalność. …Więcej informacji »

WOOBIBOO