Informujemy, że w dniu 01.09.2021 r. rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie gospodarczym Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021 r. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 30.09.2021 r.

W miesiącu październiku będzie głosowanie internetowe w kategorii Firma z sercem i Ambasador Ziemi Łomżyńskiej.

Konkurs zakończy uroczysta gala pod koniec listopada podczas której wręczone zostaną nagrody laureatom.

Konkurs organizowany od 2017 r. przez Miasto Łomża wspólnie ze Starostwem Łomżyńskim dedykowany jest przedsiębiorcom, a nagroda „Łomżyńskie Anioły Biznesu” jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu. Nagroda stała się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.

W roku 2020 zaplanowana była kontynuacja konkursu, niestety z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju konkurs nie odbył się. W roku 2021 inicjatywa została wznowiona. Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie minęła, jednakże bez wątpienia była sprawdzianem dla lokalnego biznesu. Sprawdzianem nie tylko elastyczności i możliwości dostosowania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej, ale również sprawdzianem wrażliwości społecznej biznesu.

Kategorie konkursu w tym roku zostały zaktualizowane i uwzględniają aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii. Nagrody zostaną  przyznane w 6 kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Firma „z sercem”, Pracodawca Jutra, Kobieta Sukcesu, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej.

Wnioski można składać tutaj

Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców.

             

Partnerami konkursu są  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Województwo Podlaskie, PKO Bank Polski.

   

Patronat medialny  TVP 3 Białystok, Radio Białystok, Tereny inwestycyjne info.

      

Zapraszamy do udziału