Głosowaniem  internetowym na kandydatów w kategoriach “Ambasador Ziemi Łomżyńskiej” i “Firma z sercem” rozpoczął się w trzeci etap konkursu gospodarczego Łomżyńskie  Anioły Biznesu 2021 r. Głosowanie potrwa do 31 października 2021 roku.

Konkurs organizowany od 2017 r. przez Miasto Łomża wspólnie ze Starostwem Łomżyńskim dedykowany jest przedsiębiorcom, a nagroda „Łomżyńskie Anioły Biznesu” jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu. Nagroda stała się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.

Kategorie konkursu w tym roku zostały zaktualizowane i uwzględniają aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii.

Regulamin konkursu przewiduje głosowanie internetowe na kandydatów w dwóch kategoriach Firma „z sercem” i Ambasador Ziemi Łomżyńskiej.

W kategorii Firma „z sercem”mogli wziąć udział przedsiębiorcy bez względu na formę prawną i formę własności, działający na terenie ziemi łomżyńskiej, wyróżniający się działalnością społeczną czy charytatywną szczególnie w czasie epidemii COVID-19.

W kategorii Ambasador Ziemi Łomżyńskiej mogły wziąć udział osoby fizyczne, prawne, przedsiębiorcy, organizacje społeczne i zawodowe oraz inne jednostki, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, społecznego i promocji ziemi łomżyńskiej w kraju i za granicą, w sposób uczciwy, rzetelny, z poszanowaniem prawa i dobrych obyczajów.

Zagłosować można  –>TUTAJ<–

Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców.

          

Partnerami konkursu są  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Województwo Podlaskie, PKO Bank Polski.

   

Patronat medialny:  TVP 3 Białystok, Radio Białystok, Tereny inwestycyjne info.

      

Zachęcamy do głosowania