Przypominamy, że od dnia 01 sierpnia 2019 roku można  głosować  na firmy i podmioty biorące udział w konkursie “Łomżyńskie Anioły Biznesu” w kategoriach “Ambasador Ziemi Łomżyńskiej” i Firma “z sercem”

Zapraszamy do głosowania internetowego  w kategoriach “Ambasador Ziemi Łomżyńskiej” oraz Firma “z sercem”. Więcej informacji –>TUTAJ<–.

Organizatorami konkursu Łomżyńskie Anioły Biznesu 2019 są Miasto Łomża, Powiat Łomżyński, Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Współorganizatorem jest Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.

Trzecia edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Krajową Izbę Gospodarczą  oraz Podlaski Związek Pracodawców. Sponsorem głównym jest PKO Bank Polski. Partnerami konkursu są: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Hexa Bank Spółdzielczy, Kino Millenium. Patronatu medialnego udzieliła TVP 3 Białystok.