TMT  Spółka z o.o. od 1991 roku świadczy usługi w zakresie przetwarzania i pakowania serów dojrzewających. W ofercie konfekcjonowania znajdują się sery w plastrach, kostkach, blokach, a także sery tarte. Realizuje również produkcję marek własnych oraz serów topionych. Firma świadczy także usługi magazynowania i dystrybucji towarów na obszarze całego kraju.

Współpracuje z największymi sieciami handlowymi, dystrybutorami nabiału w kanale detalicznym oraz kanale HoReCa, jak też bezpośrednio z indywidualnymi przedsiębiorstwami.

Zasięg działalności poza Polską obejmuje rynki wielu innych krajów Unii Europejskiej, kraje bałkańskie, a także kraje Bliskiego Wschodu, gdzie szczególnie sery topione cieszą się ogromnym powodzeniem.

Firma produkuje również wyroby będące alternatywą/ zamiennikami wyrobów mleczarskich, sery wegańskie w plastrach czy wiórkach, które są nowością na rynku.

We wrześniu 2021 roku Firma została wyróżniona w Konkursie Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. W roku 2021 uczestniczy w misji gospodarczej  i podlaskim seminarium biznesowym podczas EXPO w Dubaju w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podlaskiego pn. „Podlaskie – naturalna droga rozwoju”, organizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.